YÜKLEME SİSTEMLERİLERİ

Yükleme rampası

YÜKLEME RAMPASI

Özellikle yükleme yapılan araç yüksekliklerinin çeşitlilik arz ettiği durumlarda son derece esnek ve kolay kullanılırlar. Standart ebatlardaki ithal modellerin yanısıra yerinize uygun olarak özel ölçülerde de imalat edilebilmektedirler.

YÜK LİFTLERİ

Yoğun ve hızlı trafik akışı olan tesislerde poliüretan dolgulu, çelik ya da alüminyum kaplı, emniyetli, görüş özelliği sunan, ısı ve toz yalıtımı sağlayan, uzun ömürlü, istenilen boyutlarda üretilebilen endüstriyel kapı sistemleri; garaj kapısı, hangar kapısı, fabrika kapısı gibi ihtiyaçları karşılarken endüstriyel pekçok tesis tarafından da oldukça yoğun talep görmektedir.

Lift
Mobil yükleme rampası

MOBİL YÜKLEME RAMPASI

Araç ile forkliftin aynı seviyede bulunduğu durumlarda forkliftin araç içine girebilmesini sağlayan yükleme rampası sistemleridir. Endüstriyel tesisler, fabrikalar, limanlar, havalaanları vb. ortamlarda herhangi bir yerdeki yükün hızlı ve kolay şekilde yüklenmesini sağlar.

YÜKLEME KÖRÜĞÜ

İzotermik Körük Diğer adıyla Yükleme körüğü; Yükleme ve Boşaltma yapılan alanı dış etkilerden koruyan, ısı kayıplarını önlemeye yarayan körüklerle oluşturulan yükleme sistemidir.

Yükleme körüğü