YÜKSEK HIZLI PVC (BRANDA) KAPILAR

Yüksek hızlı pvc branda kapılar, içi kumaş dokulu yüksek mukavemetli pvc malzemeden imal edilmetedir. İzolasyon seviyeleri seksiyonel kapılar kadar olmasa da sürekli çalışarak hava akımını azami ölçüde kesebildikleri için efektif sonuç verirler. Hem dış mekanda hemde iç mekanda tüm mesai süreniz boyunca durmadan çalışabilirler.

Yüksek hızlı pvc sarmal (iç mekan) yada katlanır kapı (dış mekan), son derece dayanıklı motor ve redüktör sistemlerine sahiptir. Gerek görüldüğünde seksiyonel kapı ile birlikte uygulanarak harika bir izolasyon sağlayabilirler. En önemli ihraç ürünlerimizden sadece biridir.

Branda kapıları, yoğun giriş ve çıkışları olan yerlerde zaman ve ısı kaybını en aza indirir. El sürmeden, konforlu bir biçimde giriş çıkışı sağlar. Ham maddesi esnek pvc ve polyesterdir. Dış darbelere karşı dayanıklı biçimde tasarlanmıştır. Hasar gören bölgeler parça olarak değiştirilebilir. Kullanımı yaygın ve kolaydır.

Hızlı Pvc Sarmal Kapı

PVC SARMAL KAPI

Yoğun araç trafiği gerektiren ve iç ortam hava koşullarının dış ortamdan minimum seviyede etkilenmesinin istendiği mekanlarda son derece başarılı çözümlerdir. Esnek PVC branda sistemi sayesinde oldukça uzun ömürlü ve güvenli sistemlerdir. Sabit hızlı açılıp kapanan modelinin yanı sıra esnek kalkış ve durma hızlarına sahip iki ana model olarak sunulmaktadırlar.

PVC KATLANIR KAPI

Pvc Katlanır Kapılar; Yoğun araç trafiği gerektiren ve iç ortam hava koşullarının dış ortamdan minimum seviyede etkilenmesinin istendiği mekanlarda son derece başarılı çözümlerdir. Esnek PVC branda sistemi sayesinde oldukça uzun ömürlü ve güvenli sistemlerdir. Sabit hızlı açılıp kapanan modelinin yanı sıra esnek kalkış ve durma hızlarına sahip iki ana model olarak sunulmaktadır. En belirgin özelliği  hızı ve dayanıklılığıdır.

Hızlı Pvc Katlanır Kapı