AKORDEON TİP PERDELER

Akordeon Şerit Perde

Esnek pvc malzemeden imal edilen şeritlerin yan yana dizilmesi ile oluşan hava sirkülâsyonunu minimuma indiren kapı sistemlerdir.

20, 30 ve 40 cm genişlik ve 2, 3, 4 mm. kalınlıklarda ve ortamdaki hava şartlarına göre %33, %50 ve %66 binilerde imal edilmektedirler. En çok kullanılan şerit perdeler 30 cm genişlik, 3 mm kalınlık ve %33 binilidir.

Isı ve toz izolasyonu istenen tüm mekânlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Başlıca uygulama alanları, gıda üretim tesisleri, ilaç üretim tesisleri, boyahaneler, soğuk hava depoları, kaynak bölmeleri, araç yıkama kabinleri, konveyör bant giriş ve çıkışlarıdır. Bu alanlar dışında ihtiyaç duyulan her mekân da özellikle yoğun araç ve forklift trafiği olan kapılar için azami sızdırmazlık sağlarlar.

Özel askı sistemleri ile duvara, tavana monte edilebildikleri gibi kayar raylı veya akordeon sistemler ile tüm mimari uygulamalarda çözüm sunabilirler. Özellikle gıda ve ilaç üretim tesislerinde paslanmaz çelikten imal metal aksamı ile azami hijyen ve ömür sunmaktadırlar. Isı izolasyonu için kullanılabilecek en ekonomik çözümdürler.

oto yikama serit perde
  • oto yikama serit perdesi
  • otomatik serit perde
  • iks serit perde